Dijital

Khroma Nedir?

Kısaca özetlemek istersek eğer Khroma renk paleti oluşturucusudur. Khroma renk seçmeye ve renk kombinasyonları oluşturmaya yarar. Bu sayede tasarımda kullanmak istediğiniz renkleri rahatlıkla değerlendirebilir ve karar verebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?  

Siteye girip başla butonuna bastıktan sonra site bizden 50 tane hoşumuza giden rengi seçmemizi istiyor seçtikten sonra yapay zeka sayesinde hoşunuza gidecek benzer renkleri bizim için tahmin ediyor kolay bir şekilde sunuyor. Site sevebileceğiniz renkleri tahmin ettikten sonra size sunacağı sayfayı karşınıza getiriyor. 

Ne İşe Yarar? 

Sitede yukarıda yer alan menüde yapay zekanın sizlere sunduğu diğer seçenekleri de görebilirsiniz. Bunlar; önerilen renkler ile yazı, poster ve afiş gibi tasarımlarınız için ikili renk kombinasyonları. Gradyan (renk geçişleri), resim renk düzenlemeleri ve logolarda kullanabileceğiniz uyumlu renk paletleri. Karşınıza birçok seçenek sunacak ve bu seçeneklerden hoşunuza gidenleri favorilerinize ekleyebilir daha sonradan kolaylıkla tekrardan erişebilirsiniz.  

Renkler ile ilgili yaşadığınız sorunları ve karasızlıkları khroma.co sitesi ile kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.  

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı